Tworzymy sukcesy, wspierając lokalnie

Oprócz naszej głównej działalności, z wielką pasją angażujemy się w życie lokalnej społeczności powiatu tureckiego. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać i sponsorować wiele inicjatyw oraz firm z naszego regionu.

Ponadto naszym wsparciem objęliśmy mistrza rajdu samochodowego mistrzostw polski w klasie OPEN 2WD. Ważny jest dla nas nie tylko prowadzenie biznesu, ale także budowanie silnych relacji i przyczynianie się do rozwoju lokalnego środowiska.

Wierzymy, że dzięki takim działaniom możemy wspierać przyszłość pasjonatów sportu.

Nasze wsparcie dla lokalnych liderów

Z dumą prezentujemy listę firm, które zyskały nasze wsparcie. Wierzymy w ich misję i dążymy do wspólnego rozwoju, budując silniejszą lokalną społeczność.

Tur-mot

Miejski Klub Motorowy TUR-MOT skupia miłośników 2 kółek Enduro & Trial oferując im zarówno treningu jak i emocjonujące wydarzenia w duchu rywalizacji i motoryzacyjnej pasji.
Dowiedz się więcej

Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku

Karate Turek to dynamiczne i rozwijające się miejsce, gdzie pasjonaci sztuk walki, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, mogą doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów.
Dowiedz się więcej

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słodkowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słodkowie to miejsce, gdzie edukacja i rozwój najmłodszych stanowią fundament działalności.
Dowiedz się więcej

Bubik Team

Bubik Team reprezentuje olsztyńskiego kierowcę rajdowego Krzysztofa Bubika, który z pasją i determinacją rywalizuje na trasach rajdowych, zdobywając uznanie wśród fanów motosportu. Kierowca Rajdowy Mistrz Rajdu Samochodowego Mistrzostw Polski w klasie OPEN 2WD.V-ce Mistrz w klasyfikacji aut napędzanych na jedną oś (2021)
Dowiedz się więcej

Gotowy na ekologiczne ogrzewanie?

Masz pytania o gruntowe pompy ciepła?

Chcesz wiedzieć, jak oszczędzać i dbać o środowisko?

Zadzwoń do nas!

Lub wypełnij poniższy formularz